Matematikai oktatóprogram távoktatáshoz

forrás: Prím Online, 2020. március 20. 09:15

A rendkívüli egészségügyi és oktatási vészhelyzetre való tekintettel az Akriel is szeretne segíteni ahol tud, ezért a programjuk teljes funkcionalitását és tananyagát átmenetileg – anyagi lehetőségeik erejéig – ingyenesen hozzáférhetővé tették. A szoftver távoktatásra, egyéni és csoportos tanulásra is tökéletesen alkalmas. Az 5. évfolyamtól a 12. évfolyamig 124 témakörrel állnak rendelkezésre a matematikatanárok és a számtant és algebrát tanuló diákok számára. 

Az alábbiakban összegyűjtöttük, hogy mire képes az Akriel: 

  •     A tanárok tanulócsoportba tudják szervezni a diákokat, és egy összesítő kijelzőn valós időben, online nyomon tudják követni a haladásukat.
  •     Ezen kívül lehetőség van házi feladat feladására, valamint csoportos dolgozatok írására is, amelyeket az Akriel automatikusan kijavít és kiértékel.
  •     A feladatok megoldása során a program azonnali visszajelzést ad a diákok lépéseire.
  •     Az interaktív, többszintű magyarázó technológia személyre szabott válaszokat ad a diákok kérdéseire.
  •     Korlátlan számú gyakorlópélda áll rendelkezésre minden feladattípusból.
  •     A program játékos pontrendszerrel jutalmazza a diákokat a helyes megoldás után.
  •     A szoftver a lemaradó tanulók felzárkóztatására is lehetőséget nyújt, hiszen meg tudják érteni és be tudják gyakorolni a korábbi évfolyamok tananyagait is.
  •     Esettanulmány alapján a csoportok akár másfélszer jobb dolgozatátlagokat érhetnek el, ha az Akrielt is használják gyakorló órákon és házi feladat feladásnál.
  •     Az oldalt skálázható szerveren üzemeltetik, így ki tudnak szolgálni nagy terheltséget is.

 

A program az akriel.io weboldalon érhető el, ahol videókon keresztül mutatják be, hogy mire képes, illetve hogyan lehet használni.

Megoldás ROVAT TOVÁBBI HÍREI

Compliance-szakemberi szerepben teszteli az AI-t a KPMG

A Joint Venture Szövetség (JVSZ) által rendezett Innovációra Magyar! konferencián számolt be a KPMG Magyarország munkatársa arról a kísérletükről, melynek keretében gépi tanulási modell fejlesztésével támogatták a vállalati anyagok feldolgozásának folyamatát. A vonatkozó szabályzatoknak való megfelelőség ellenőrzésére bevetett mesterséges intelligencia egyelőre nem helyettesíti a szakértői munkát, azonban jelentősen gyorsítja a folyamatot, 80% feletti hatékonyságú dokumentációs alapot hozva létre. Így a fennmaradó időben az emberi beavatkozás a nagy figyelmet igénylő, alaposabb elemzést tudja elvégezni.

2024. május 18. 13:59

A műholdas távközlés szerepe óriási mértékben nőtt

A legújabb űrtávközlési technológiák, a műholdas szolgáltatások és az űrkutatás álltak az idei Távközlés Világnapjához kapcsolódó konferencia fókuszában. A győri Széchenyi István Egyetem (SZE) eseményén kiosztották a Dr. Magyari Endre-díjakat is, amit idén Dr. Gschwindt András és Petres István hírközlési szakemberek vehettek át. A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) az esemény kiemelt támogatója.

2024. május 18. 12:15

Kövess minket a Facebookon!

Cikkgyűjtő

További fontos híreink

Utazási konferencia az Angyalok városában

XX. E-KERESKEDELMI KONFERENCIA BY SAMEDAY

2024. május 17. 14:47

Az IKEA Kreativ megérkezett Magyarországra

2024. május 15. 17:52

Továbbra is Christian Klein az SAP első embere

2024. május 7. 13:17

Magyar siker: Nemzetközi díjat nyert a TIME magazintól a nyelvtanuló-applikáció

2024. május 3. 19:59